یکی از دغدغه های اصلی من اجاق گاز خوب بود، دلم می خواست یک گار مبله بخرم اما هر طور حساب می کردم می دیدم توانایی اجاق گاز مبله مخصوصا از نوع خارجیش رو ندارم.
محسن سایت دیجی کالا رو زیر و رو کرد و گفت ارها از گاز صفحه ای نیک کالا خیلی تعریف کردند. تصمیم گرفتم این اجاق گاز رو که اتفاقا خیلی هم ارزون نبود بخرم ( دیجی کالا قیمت این اجاق گاز رو زده بود 2 میلیون و نهصد و سی)
دوستانی که اجاق گاز صفحه ای داشتند می گفتند با اجاق گازشون خیلی مشکل دارند و توصیه می کردند حتما اجاق گاز مبله بخرم.
با اینکه کامی و بچه ها می دونستند پولمون کم هست، اما مدام می گفتند گاز مبله بخر.
روزهای اول بنایی زنگ زدم به 118 و شماره تلفن نمایندگی بوش رو خواستم، یک شماره داد زنگ زدم از آقای عبوسی که تلفن رو جواب داد سوال کردم ارزونترین گاز بوش تون چنده؟ گفت 10 تومن. گفتم قسطی می دید؟ گفت تشریف بیارید حضوری صحبت می کنیم.
با احسان رفتیم دیدم نده ی اصلی یک نفر دیگه ست و اتفاقا برادر یکی از همکارها از آب درآمد.
آشنایی دادم و گفتم اجاق بوش 10 تومنی رو نشونم بدید، گفت اون به درد شما نمی خوره، این یکی رو ببرید می شه 11 تومن
دودل بودم، گفتم اقساط چطوری می دید؟ گفت نصف الان، نصف ماه بعد
گفتم این که اقساط نیست!
بالاخره اینقدر کلنجار رفتم تا قبول کرد دو تا چک دو تومنی برای برج 9 و 10 بدم.
4 تومن پول پیش دادم، قرار شد 3 تومن دیگه رو موقعی که بنایی تموم شد و گاز رو خواستند تحویل بدن پرداخت کنم.
ازشون فاکتور گرفتم و آمدیم خونه.
تو خونه به فاکتور نگاه کردم تا ببینم مدل اجاق گازی که یم چیه؟ دیدم ننوشته.
زنگ زدم همون آقا بداخلاقه برداشت گفت مدلش 7326
هر چی سرچ کردم تو اینترنت چنین مدلی پیدا نکردم!
دوباره زنگ زدم، خشک و جدی گفت: خانم شما مدل رو برای چی می خواید؟ گفتم واسه اینکه مشخصات اجاق رو بخونم
گفت هر سوالی دارید از من بپرسید تا جواب بدم، گفتم ممنون مدل رو دقیقا بفرمایید.
مجبور شد مدلشو بگه 7362225
متوجه اید؟ بار اول عمدا به جای 62 گفت 26
دوباره سرچ کردم و دهها سایت رو پیدا کردم که قیمت این مدل رو زیر 10 تومن گذاشتند
از 9 میلیون و 400 تا 9 میلیون و 900
دوباره زنگ زدم و جریان رو گفتم با بی حوصلگی گفت خانم تشریف بیارید پولتونو بگیرید. گفتم تا کی باز هستید؟ گفت یک ربع دیگه
چون خونه مون دوره قرار شد عصر بریم.
عصر با محسن رفتیم و آقای بداخلاق چک ها رو داد و گفت 4 تومن رو نیم ساعت دیگه واریز می کنم.
من نشستم روی صندلی!
گفت نیم ساعت می خواید بشینید اینجا؟
گفتم بله! از کجا معلوم شما پول رو به حسابم بریزید؟ من به شما اعتماد ندارم.
گفت پس ما بر چه اساسی به شما اعتماد کردیم؟ گفتم بر این اساس که گاز اری شده، تو گاهتون موند و دو تا چک به اضافه ی 4 تومن به شما دادم.
مجبور شد با دو تا کارت 4 تومن رو به حسابم بریزه.
بعد با عصبانیت گفت اون بوش هایی که شما تو سایتها دیدید تقلبی اند. بوش از دیجی کالا شکایت کرده. اینا نمایندگی نیستند و گارانتی به کالا تعلق نمی گیره و از این خزعبلات.
محسن گفت یعنی همه ی ایران ند و فقط شما سالمید؟!
خلاصه برادر همکار و دوست من، تو روز روشن اجاق گازی رو که شاگردش تلفنی گفته بود 10 تومن به ما 11 تومن فروخت!
البته لابلای حرفهاش گفت قیمت این اجاق، با تموم شدن ماه صفر و شروع عروسی ها می شه 12 تومن. این آقا جلو جلو رفته بود پیشواز و می خواست یک تومن اجاق گاز رو به ما گرونتر به!
از گاز مبله منصرف شدم، چون واقعا پول کم می آوردیم. هفته ی پیش همون نیک کالای صفحه ای رو از سایت کیچن یم 2 میلیون و 700

اجاق ,تومن ,گفتم ,کالا ,مبله ,میلیون , اجاق ,دیجی کالا ,اجاق گازی ,تشریف بیارید ,مبله بخرم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

رادمان معرفی کالا فروشگاهی تراوشات یک ذهن پریود مهر لینک دانلود آهنگ جدید | آهنگ اسکای 380 dl g10,تعميرات,قيمت سرور dl 380 g10,سرور hp|g10,فروش,HPE Server|hpفروش سرور | اچ پي سرور|سرور هنرکده ابنیه های تاریخی استاد حاج علی جلالی سروستان پاک ایرانیان آموزش شطرنج